/Files/images/ФОТО для САЙТА Я.jpgСосновська М.В., консультант МЦПРПП Мислення без досвіду - порожнеча, досвід без мислення - сліпота... (Е. Кант)

ВІТАЄМО ВАС НА САЙТІ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ м. КРОПИВНИЦЬКОГО

САЙТ СТВОРЕНО З МЕТОЮ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ МЕТОДИЧНОГО СУПРОВОДУ ДІЯЛЬНОСТІ ПРАКТИЧНИХ ПСИХОЛОГІВ ТА СОЦІАЛЬНИХ ПЕДАГОГІВ, А ТАКОЖ ДЛЯ РОЗШИРЕННЯ ДІАПАЗОНУ СПІЛКУВАННЯ, МОЖЛИВОСТІ ОБМІНУ ДОСВІДОМ ТА АКТИВІЗАЦІЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ МІЖ ФАХІВЦЯМИ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ м. КРОПИВНИЦЬКИЙ

/Files/images/( 157.png/Files/images/кіб6.png

/Files/images/Лого БЖ.png

Наша група у Фейсбук

/Files/images/173.gif /Files/images/163.jpg

Шановні колеги, звертаємо Вашу увагу! Український науково-методичний центр практичної психології і соціальної роботи НАПН України в рамках виконання НДР підготував наступні видання

Методичні рекомендації для педагогів ДНЗ "Агресія. Анексія. Конфлікт. Соціально-педагогічна та психологічна відповідь на виклики для дітей"

/Files/images/( 27.pngВидання містить опис актуальних викликів для розвитку дітей дошкільних навчальних закладів, які пов’язані з адаптацією до нових умов, переживанням стресових ситуацій та травматичним досвідом. У книзі висвітлено рекомендації для педагогів з формування готовності до роботи в екстремальних умовах, організації сприятливого психологічного мікроклімату підтримки, наведено основні питання просвіти для батьків (зокрема з числа внутрішньо переміщених осіб) щодо допомоги дитині в подоланні психотравматичних подій, стану надмірного психічного напруження і втрати,прийоми ефективного впливу на поведінку дитини та її адаптації до нового місця проживання. Подано програми занять і тренінгів, вправи з окресленої тематики.

Методичні рекомендації "Соціально-педагогічна діагностика дітей та родин, які опинились в складних життєвих обставинах"

/Files/images/( 29.pngУ доробку висвітлено нормативно-правові засади діяльності соціальних педагогів щодо соціально-педагогічної діагностики дітей та родин, які опинились в складних життєвих обставинах, та наведено рекомендовані до застосування методики соціально-педагогічної діагностики (автори-упорядники: В.Г. Панок, В.Д. Острова) розроблено на виконання НДР «Науково-методичні засади надання соціально-педагогічної допомоги дітям і сім’ям, що опинились у складних життєвих обставинах внаслідок військових конфліктів», державний номер реєстрації 0116U002432. Для фахівців психологічної служби системи освіти – соціальних педагогів та методистів, викладачів, студентів відповідних спеціальностей вищих навчальних закладів.

Методичні рекомендації «Захист прав дитини в діяльності соціального педагога навчального закладу»

/Files/images/( 25.png Зміст методичних рекомендацій містить матеріали щодо законодавчого та нормативно-правового питання захисту прав дитини у діяльності соціальних педагогів, практичних психологів системи освіти. Видання містить відповіді на практині питання соціальних педагогів, отримані під час проведення фокус-груп, які виділені по тексту курсивом.

Методичний посібник «Розбудова миру. Профілактика і вирішення конфлікту з використанням медіації: соціально-педагогічний аспект»

/Files/images/( 20.pngГромадська організація «Ла Страда – Україна», Харківський національний педагогічний університет ім.. Г.С. Сковороди та Український науково-методичний центр практичної психології і соціальної роботи НАПН України в рамках проекту «Розбудова миру, профілактика і розв’язання конфлікту з використанням медіації в групах та громадах, які постраждали від конфлікту, особливо серед жінок та дівчат – ВПО» підготували навчально-методичний посібник, який містить опис актуальних викликів профілактики росту насильства та конфліктів у су- спільстві та шкільному середовищі в умовах анексії частини території України та збройного конфлікту на Сході України. Методичний посібник містить багато теоретичної, практичної інформації та методичних порад з профілактики та вирішення конфліктів мирним шляхом і запровадження медіації та відновних практик у навчальному закладі.

Друковані праці фахівців СПС м.Кропивницький на сторінках фахових видань

/Files/images/( 30.jpg
Каліман О.М., практичний психолог ДНЗ № 14. "Карта психолого-педагогічного розвитку дитини. Від адаптації до готовності до школи". У статті Олена Миколаївна висвітлює досвід роботи з картами розвитку вихованців, як документа, який дає змогу прослідковувати динаміку розвитку кожної дитини, протягом її перебування у дитячому дошкільному закладі. (Журнал "Психолог дошкілля"№ 4(81), квітень 2016)

/Files/images/( 31.jpgКаліман О.М., практичний психолог ДНЗ № 14. "Пошук резервів, або психологічний супровід дітей-переселенців із зони проведення АТО та членів їх сімей". У статті містяться матеріали досвіду роботи Олени Миколаївни з дітьми з родин, що опинилися у складних життєвих обставинах внаслідок соціально-політичної кризи, а саме діагностичний інструментарій, який вона використовує та корекційно розвивальна програма "Пошук резервів у собі, або Екофасилітація для дітей". (Журнал "Психолог дошкілля",№ 11(76), листопад 2015).

/Files/images/( 32.pngТ. Іванова, Т. Кваша. Посібник "Корекція заїкання" Київ "Шкільний світ" (видавнича група "Шкільний всесвіт") 2015. У посібнику висвітлено проблему заїкання, його походження, парадокси та допомогу дошкільникам і підліткам, які заїкаються. Подано досвід авторів на цю проблему, їх досвід, рекомендації та аналіз сучасного стану розгляду цього питання у психолого-педагогічному супроводі дітей, та роботу з родинами де є така дитина. У І розділі з проблеми: "Корекція заїкання у дошкільному віці" Кваша Т.І., практичний психолог СДНЗ № 46, висвітлює досвід застосування сучасних методів подолання заїкання.

/Files/images/001.jpg У травні 2014 року вийшов випуск Всеукраїнської газети для психологів, вихователів ТОВ "Шкільний світ", що видається за сприяння Національної академії педагогічних наук України "Психолог дошкілля" № 5, який присвячений роботі практичних психологів ДНЗ м.Кіровограда, як однієї з найкращих психологічних служб України!!!


Вітаю, колеги! Ви,без сумніву, найкращі!

Так тримати!


Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.